wsrod kamieni i mineralow
Witam :) Od najmlodszych lat zbieralam kamienie i mineraly, nie tylko te kupowane na gieldach lecz przede wszystkim te z rzek, plaz, miejsc magicznych. Kiedy patrze na ocean siedzac na skale, wszedzie otaczaja mnie kamienie to czuje sie w takim miejscu jak w domu. Biorac do reki kamien widzmy jego ksztalt, kolor, ciezar... czym sie kierujemy wybierajac go? Tu zaczyna sie magia.. Kazdy kamien jest wyjatkowy tak jak ludzie- nie ma dwoch takich samych. Z kamykiem, ktory zabieramy do domu warto czasem posiedziec w ciszy, trzymajac go w dloniach. Moze on nam rozswietlic umysl,dodac energii i wiary iz to,co robimy ma wlasciwy tor w zyciu. Czy to my wybieramy kamyk czy to on wybiera nas.. jak dziala magia piekna szafiru i rubinu a jak kamienia z plazy.. ? Tak wiele pytan jest w ciszy pomiedzy sercem a morzem i oceanem. A czy Ty masz swoj magiczny kamien ?Jaka on ma historie? Oto jedno z moich magicznych miejsc..niedaleko mojego domu.. Dziekuje...