wsrod kamieni i mineralow


Witam :)

Od najmlodszych lat zbieralam kamienie i mineraly, nie tylko te kupowane na gieldach
lecz przede wszystkim te z rzek, plaz, miejsc magicznych.

Kiedy patrze na ocean siedzac na skale, wszedzie otaczaja mnie kamienie to czuje sie w takim miejscu jak w domu.


Biorac do reki  kamien widzmy jego ksztalt, kolor, ciezar... czym sie kierujemy wybierajac go?
 Tu zaczyna sie magia..
Kazdy kamien jest wyjatkowy tak jak ludzie- nie ma dwoch takich samych.


Z kamykiem, ktory zabieramy do domu warto czasem posiedziec w ciszy, trzymajac go w dloniach.
Moze on nam rozswietlic umysl,dodac energii i wiary iz to,co robimy ma wlasciwy tor w zyciu.

Czy to my wybieramy kamyk czy to on wybiera nas.. jak dziala magia piekna szafiru i rubinu a jak kamienia z plazy.. ?
Tak wiele pytan jest w ciszy pomiedzy sercem a morzem i oceanem.


A czy Ty masz swoj magiczny kamien ?Jaka on ma historie?

 
Oto jedno z moich magicznych miejsc..niedaleko mojego domu..

Dziekuje  z serca osobie, ktora te kamienie tutaj ustawila i nadala mocy temu widokowi :)



Zycze milego dnia i slonca w oczach!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

lustro DIY &orchidea i ametyst