lustro DIY &orchidea i ametyst

witam
dzisiaj bedzie o kobiecym relaksie..
czyli ulubione drobiazgi kobiece: sol relaksujaca, swieczka, kwiat i cos robionego wlasnymi rekoma, a to cieszy najbardziej..:)

Mielismy na zbyciu takie ot co- lustro, ktore po prostu przestalo mi sie podobac po krotkim czasie..
Kupilam wiec okleine .. wykonczeniowa w ornamenty greckie i gotowe!
Lustro jak nowe, mniejsze i urocze:) Pieknie sie prezentuje nad zlewem gdzie stoja orchidee.


Oto efekt :)

lustro po oklejeniu


 cos egzotycznego :

kamyk,ktory spelnia marzenia


ulubione  - piramidki kamienne na soli - kamienie z plazy


nastrojowa swieczka wsrod orchideii



perfum i ametyst 


milego ogladania :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

wsrod kamieni i mineralow